Trakya Game

%100 Güvenli Ucuz, Bütce Dostu Güvenilir Alışveriş

Giriş Yap

Hakkımızda

Bizi Tanımak İsterseniz..

Kurulduğumuz ilk andan itibaren Türkiye’deki Oyun hesapları sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeyi, üyelerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan profesyonel ekibimizle sektöre ilk adımlarımızı attık. Yüksek güvenlikli alışveriş sistemimiz ile size profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda 7/24 Kaliteli bir hizmet veren uzman kadromuz sizlere her konuda yardımcı olacak profesyonel destek verecek görevlilerimiz ile seninle ve diğer üyelerimiz ile beraber bire bir görüşemekten sorunlarınızı çözmekten sizlere en kaliteli desteği vermekten mutluluk duyuyoruz.

Hizmetlerimiz

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz ?

Mobil Ödeme

Kredi Kartınız Yoksa Mobil Ödememiz Var Mobil Ödemelerde Extra Bir Ücret Olmaksızın Aynı Fiyata Hesap Satın Alabilirsiniz.

İninal - Kredi Kartı Ödemesi

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biri. 3D Secure Kredi Kartı Ödemesi ile Güvenli Bir Şekilde Ödeme Yapabilirsiniz

Anında Teslimat

Hesabınız ödemeyi yaptıktan ve onayladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkıcaktır. Hemen hesap bilgilerinizi girerek satın aldığınız oyunu oynayabilirsiniz.

Tek Tıkla Değişim

Eğer Hesabınızda Bir Problem Çıktıysa Girmiyor veya Banlıysa Tek Tıkla Değişim Gerçekleştirebilirsiniz Zaman Kaybı Yaşamazsınız.

Open Chat